POLSKÝ VÝROBCE NÁKUPNÍCH KOŠŮ, PŘEPRAVEK, PALET, CENOVÝCH LIŠT A DOMÁCÍCH VÝROBKŮ Z PLASTŮ

Historie firmy sahá do roku 1992, kdy začal hlad po cenových lištách, nákupních koších a na trhu bylo všeho nedostatek. 

Firma si zakládá na kvalitě a dostupnosti. My za ně můžeme strčit ruku do ohně, jelikož spolupracujeme již dlouhé roky a jejich výrobky se nám osvědčily.

Potřebujete zvýraznit ceny, upoutat zákazníkovu pozornost na akce? Tak jen pište, máme to co potřebujete.

NÁKUPNÍ VOZÍKY CELOPLASTOVÉ I HYBRIDNÍ

Italská společnost Plastimark  byla založena v roce 1995, a od samého počátku své existence tvrdě pracuje na vývoji a zdokonalování celoplastových i hybridních nákupních vozíků a také košů.

Obava dnešní lidské společnosti z poškozování životního prostředí je v tomto případě neprávněná. Jelikož Plastimark si zakládá na vlastním zpracování starých nákupních košů  a znovuvyužití recyklovaného materiálu pro výrobu nových košů a vozíků.

Nákupní vozíky jsou snadné pro manipulaci, odolné vlivům počasí, stálobarevné, v dnešní době i zpracovány přidáním složek pro lepší dezinfekci a čištění.

HROMADA PŘÍSLUŠENSTVÍ

Držák na scanner, zámek na mince, reklamní poutače, aj.

NÁKUPNÍ KOŠE DO RUKY I NA KOLEČKÁCH

Robustní a pevné nákupní koše, které jsou vyráběny z recyklovaných materiálů a jsou po skončení své životnosti opět připravené na recyklaci.

Bohaté možnosti barvných provedení dle vašich požadavků. Možnost opatření logem vaší provzovny. 

Dopřejte svým zákazníkům komfort při nakupování.

NÁKUPNÍ A TRANSPORTNÍ VOZÍKY

Španělská společnost Marsanz je druhým největším Evropským výrobcem drátěných nákupních i transportních vozíků. Na trhu již působí dlouhých 50 let. Jsme rádi, že patří mezi naše obchodní partnery a my Vám můžeme nabídnout to nejlepší.  

Drátěné modely jsou na povrchu opatřeny vrstvou pozinku, aby se zabránilo korozi. Cestu si razí na kolečkách značky TENTE, které jsou zárukou dlouhé životnosti a při případném poškození snadno dostupné na trhu.

Ať jste malý obchůdek, supermarket, hypermarket, zahradnictví či hobby centrum. Máme vozíky pro všechny vaše účely podnikání.

DNES TO NENÍ UŽ JEN O DRÁTU

Jako společnost se snažíme ulevit přírodě a dosáhnout rovnováhy. Není pravdou, pokud někdo tvrdí, jakým způsobem veškeré plasty zatěžují přírodu. Pro výrobu vozíků se z části využívá granulovaný plastový recyklát ze starých vozíků a košíků.

Jedním z dalších mýtů, které převládají ve společnosti je otázka životnosti a nosnosti těchto vozíků. Rádi jej vyvrátíme, jelikož plastový koš vozíku dokáže nést totožnou váhu nákupu jako drátěný model. Naopak nepodléhá vlivům počasí, je stálobarevný, snadno omyvatelný. Navíc lehký pro manipulaci.

KDEPAK SES TOULAL VOZÍČKU

Nejen, že k našim vozíkům dodáváme spoustu příslušenství, ale také bezpečnostních prvků, které zabrání odcizení vozíku nenechavci.

POKLADNÍ BOXY

Ergonomické pokladní boxy s dopravníkovými pásy, ale i bez nich. Záleží na vašich požadavcích. Naše pokladní boxy jsou modulární a přizpůsobí se vašim nárokům.

RAČTE VSTOUPIT DO NAŠÍ PRODEJNY

Vstupní zařízení je také důležitou součástí téměř každé prodejny. Dle Vašeho požadavku Vám zpracujeme nabídku na manuální vstupní zařízení, případně i elektronicky řízené. Včetně ohrazení okolního prostoru, zástěny, a jiných detailů. 

Potřebujte pro svou provozovnu transportní či nákupní vozík? Přišel čas na modernizaci pokladní sekce? Tak jen pište, jsme tady pro vás.

KOVOVÉ REGÁLY V MODERNÍM KABÁTU

Dnešní době vévodí tmavé regály, to už nějakou dobu víme, ale také si jsme vědomi toho, že společně ruku v ruce je nutná i modernizace pečivových regálů. Proto jsme se spojili s firmou, která tyto kroky denně postupuje a přináší vymazlený design a výbornou kvalitu provedení. 

NENÍ TO JEN O PEČIVU

Námi nabízený regálový systém je komplexní a v podstatě je obdobný skladbou i provedením jako jiné tuzemské i světové značky. Jediným rozdílem je, že nezaspal dobu.

VYSTAVÍME VÁM CELÝ OBCHOD

Potřebujete jen zmodernizovat či obměnit menší úsek, anebo celou prodejnu? To není žádný problém. 

Potřebujte jeden regál nebo celý obchod? Všichni jste pro nás stejně důležití. Tak jen pište, jsme tady pro vás.

KLENOTY CUKRÁREN A ZMRZLINÁREN

Skupina Frigomeccaninca je plně italská organizace, která operuje na trhu již celých 40 let. Jejich umělecky čisté a vyladěné designy pro interiéry cukráren i zmrzlináren jsou dech beroucí. V nabídce vám přinášíme jejich jedinečně vitríny pro sladký průmysl. 

OKU LAHODÍCÍ POHLED NA POCTIVÉ A NEFALŠOVANÉ DOBRŮTKY

Okouzlete své zákazníky jedinečnými kousky vašich lahodných zákusků a dobrot v interiéru, který konkurenci vezme vítr z plachet. Vaši zákazníci neuvěří svým vlastním očím. 

HLASITÉ KŘUPNUTÍ A LAHODNÁ VŮNĚ

Vaše pekárna nemusí být všedním místem, nerozeznatelná od jiných pekáren v okolí. Buďte jedineční a zvolte vzhled, který tady každý nemá. Možná nikdo…

Potřebujte pro svou cukrárnu, pekárnu či zmrzlinárnu něco nového? Tak jen pište, jsme tady pro vás.

ITALSKÝ DESIGN A SKVĚLÁ KVALITA

Společnost DeRigo Refrigeration působí na trhu s chlazením již dlouhých 50 let. Veškeré výrobky se ladí, připravují a vyrábějí pouze v Itálii. 

VITRÍNY BEZ AGREGÁTU

Tyto vitríny nejsou opatřeny jednotlivými agregáty, ale jsou jednotně chlazeny a řízený centralizovaným systémem chlazení.

VITRÍNY S AGREGÁTEM

Vitríny vhodné do menších provozů, kde není k dispozici centrální jednotka chlazení a tudíž musí být vitríny opatřeny svými chladícími agregáty.

PŘÍSTĚNNÉ CHLADÍCÍ VITRÍNY BEZ AGREGÁRTU

ANGEL

Přístěnná chladící vitrína společnosti DeRigo, kterou je možné zakoupit zcela otevřené pouze se stahovatelnou roletkou na noc, anebo osazenou prosklenými dveřmi.
PŘEČTĚTE SI VÍCE O VITRÍNĚ ANGEL
STÁHNOUT

EURO PUKET 2.0

Více úrovňová přístěnná vitrína v provedení s anebo bez dveří. Vhodná pro prodej předbaleného masa (3M1) delikates a mléčných produktů (3M2) ale také ovoce a čerstvých salátů (3H). Moderní a minimalistický vzhled, LED podsvícení, prosklené bočnice jsou zárukou skvělé viditelnosti vystaveného zboží.
PŘEČTĚTE SI VÍCE O VITRÍNĚ EURO PUKET 2.0
STÁHNOUT

TIMOR 2.0

Přístěnná vitrína v provedení s prosklenými dveřmi. Vhodná pro prodej předbaleného masa (3M1) , zmrzliny, nanuků a mražených produktů (3L1). Timor 2.0 je ideální volbou pro zákazníky, kteří požadují robustnost, pevnost a velikost, aniž bychom zmiňovali variabilitu osvětlení a dveří.
PŘEČTĚTE SI VÍCE O VITRÍNĚ TIMOR 2.0
STÁHNOUT

EURO BARBADOS 2.0

Střední přístěnná vitrína vhodná pro prodej předbalených mléčných výrobků, delikates, masa, ovoce a zeleniny. Teplotní třídy 3M1 - 3M2 - 3H.
PŘEČTĚTE SI VÍCE O VITRÍNĚ EURO BARBADOS 2.0
STÁHNOUT

PATMOS 2.0

Střední přístěnná vitrína vhodná pro prodej předbalených mléčných výrobků, delikates, masa, ovoce a zeleniny. Teplotní třídy 3M1 - 3M2 - 3H.
PŘEČTĚTE SI VÍCE O VITRÍNĚ PATMOS 2.0
STÁHNOUT

PŘÍSTĚNNÉ CHLADÍCÍ VITRÍNY S AGREGÁTEM

ONYX

Více úrovňová přístěnná vitrína v provedení s anebo bez dveří. Vhodná pro prodej předbaleného masa (3M1) delikates a mléčných produktů (3M2) ale také ovoce a čerstvých salátů (3H), a nakonec také mražených výrobků (3L1). Onyx charakterizuje jeho variabilita.
PŘEČTĚTE SI VÍCE O VITRÍNĚ ONYX
STÁHNOUT

EURO PUKET PG

Více úrovňová přístěnná vitrína v provedení s anebo bez dveří. Vhodná pro prodej předbaleného masa, delikates a mléčných produktů,, ale také ovoce a zeleniny. Teplotní třídy 3M1 - 3M2 - 3H.
PŘEČTĚTE SI VÍCE O VITRÍNĚ EURO PUKET PG
STÁHNOUT

TWIST

Více úrovňová přístěnná vitrína v provedení s anebo bez dveří. Vhodná pro prodej předbaleného masa, delikates a mléčných produktů,, ale také ovoce a zeleniny. Teplotní třídy 3M1 - 3M2 - 3H.
PŘEČTĚTE SI VÍCE O VITRÍNĚ TWIST
STÁHNOUT

Potřebujte poradit s výběrem vitríny? Chcete poptat cenovou nabídku? Tak jen pište, jsme tady pro vás.

ITALSKÝ DESIGNOVÝ ŠPERK MEZI CHLADICÍMI VITRÍNAMI

Úžasný moderní vzhled, funkčnost i dlouhá životnost. To jsou základní principy, kterých se italská společnost Criocabin drží při výrobě svých chladicích vitrín. A vůbec nezáleží na tom, zda se jedná o výrobu sériových modelů anebo vitrín na zakázku dle individuálních požadavků klienta.

SÉRIOVÉ
MODELY

Základní modelové řady, které splňují vše co klient očekává a patří mezi to nejlepší na trhu.

MODELY
NA ZAKÁZKU

Pro náročnější klientelu je tady možnost výroby vitríny dle specifických požadavků, kdy zákazník dostane naprostý originál.

OBSLUŽNÉ MODELY CHLADICÍCH VITRÍN

ENIXE

Zlatá střední cesta mezi vitrínami Criocabin. Snoubí se v ní trendy vzhled i funkčnost.

BUDŤE STYLOVÍ

Statické chlazení, zaručená míra vlhkosti. Ideální pro maso. Čelní skla výklopná vzhůru za pomocí pístů. Čisté linie dělají z tohoto modelu náramného fešáka. Navíc systém proti mlžení čelního skla, teplá vitrína, osvětlení čelního soklu na objednávku.

ELISIR

Skvělá volba vitríny pro bary a cukrárny.

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA

Tato chladící vitrína je perfektní pro zákusky, dortíky, bagety, sandwiche a jiné pochutiny. Nabízí dostatek prostoru díky čtyřem chlazeným policím. Přístup ke zboží je zajištěn otvíráním jak z čela tak i ze strany obsluhy. To činí tuto vitrínu vhodnou i pro samoobslužný provoz.

EVODUE

Ergonomický design, který Vás jistě osloví. Chlazená vitrína je skvělou volbou pro prodej masa i uzenin. Nabízí dokonalý pohled na všechno zboží v pultu.

VINTAGE EFEKT

Čelní zaoblené sklo s otvíráním vzhůru podtrhuje vintage styl celé vitríny, jenž skvěle zapadne do prodejen s farmářskými produkty.

ESPRIT

Tato chladící vitrína byla navržena tak, aby splnila veškeré požadavky pro moderní rychlé stravování. Čistý a elegantní vzhled s rovnými čelními skly, které se dají otevírat pro samoobslužný chod provozu. Vzadu je vitrína opatřena posuvnými skly k snadnému doplněni zboží.

ŘEŠENÍ PRO SNADNÝ VÝDEJ

Esprit nabízí řešení pro obslužný i samoobslužný výdej. Dokonalá volba do fastfood provozů, na catering či do samoobslužných stravování. Možné je i v provedení teplé vitríny.

ERGO

Tradiční vzhled vitríny. Pod názvem Ergo se skrývá skvělá viditelnost zboží ze strany zákazníka a více než solidní zpracování celé vitríny. Skvělá volba pro řezníky i zelináře.

OVLÁDÁNÍ NEBYLO NIKDY SNADNĚJŠÍ

Díky WOW Control můžete svou vitrínu ovládat pomocí naší aplikace odkudkoliv, hlídat její stav i funkčnost.

EDB

Úžasné spojení elegance a funkčnosti. Vitrína určená k dozrávání masa přímo před zraky vašich zákazníků. Jedinečné pro řeznictví, kde chtějí nabízet vyzrávané maso a dopřát svým zákazníkům chutný a stylový pohled na zrající kousky masa.

NOVODOBY ZPŮSOB VYZRÁVÁNÍ MASA

EDB nabízí vyzrávání masa v přímém přenosu. Výsledkem celého procesu je naprostý chuťový zážitek pro Vaše zákazníky.

ETOILE

Nejvyšší řada chladících vitrín společnosti Criocabin, která je vyráběna na zakázku dle specifik klienta.

FERARI MEZI VITRÍNAMI

Vitrína vyráběná na zakázku - dokonalé zpracování v každém detailu. Naprosto inovativní vzhled, který vás omámí, ať už v něm budete nabízet maso, uzeniny, ryby či lahůdky.

EXTRA

Základní řada v atraktivním vzhledu a příjemně vyladěnou cenou. Vhodné pro prodej masa, uzenin i lahůdek. Čelní sklo je odklopné. Výstavní plocha lakovaná či nerezová, dle požadavku klienta.

ZÁKLADNÍ MODEL

Vitrína vyráběná na zakázku - dokonalé zpracování v každém detailu. Naprosto inovativní vzhled, který vás omámí, ať už v něm budete nabízet maso, uzeniny, ryby či lahůdky.

EBONY

Nejvyšší modelová řada vyráběná na zakázku. Podmanivý vzhled dává této vitríně punc dokonalosti v každém detailu.

VŠESTRANNÁ VITRÍNA

Ebony je extrémně všestranná a modifikovatelná vitrína společnosti Criocabin. Rohový úhel je možný upravit dle vašeho přání a to jak otevřený tak i uzavřený. Ebony je splněný sen vaší provozovny.

EDONÉ

Výsledek evoluce chladících vitrín pro gastronomii. Díky rovným plochám a hranám, je tato vitrína interpretací klasiky společnosti Criocabin. Nabízí lakovanou výstavní plochu, nerezovou na vyžádání.

VYSOCE ADAPTABILNÍ

Edoné je vhodná pro různé typy provozů od cukráren (chlazené i nechlazené) až po řeznictví. Úhel rohového modulu může být otevřený či uzavřený při 90°.

ELECTA

Víceúčelová chladící vitrína na čerstvé jídlo, ryby, nebo zákusky. Sedne také ale v řeznictví na maso i uzeniny. Chlubí se inovativním vzhledem, který he podtržen oblými skly i rohy vitrín.

KLIDNĚ VÁS I ZAHŘEJE

Electa je samozřejmě nabízena také v provedení teplého pultu , kdy je opatřena nerezovými gastronádobami uloženými vy výhřevné vodní lázni a shora je pokrm dohříván ohřevným světlem.

IL MAGNIFICO

Tato vitrína by se dala nazvat výkladní skříní ve zlatnictví - stejně jako drahé šperky se za sklem vitríny pyšně čepýří kousky kvalitního masa. Luxusní vzhled pro luxusně laděnou prodejnu či restauraci, kde si zakládají na výběru těch nejlepších kousků masa.

PRESTIŽ V KAŽDÉM DETAILU

Elegantní a distingovaný, tak se dá pospat vzhled této vitríny. Každý vystavený kousek vašeho zboží zde bude působit jako luxusní šperk. Vitrína je lakována v černé RAL 9005.

Potřebujte poradit s výběrem vitríny? Chcete poptat cenovou nabídku? Tak jen pište, jsme tady pro vás.